De Babyboom techniek is een echte voltreffer voor klanten die het minder begrepen hebben op sterk afgelijnde smile-lines, maar toch een voorkeur hebben voor de klassieke french manicure.
Ombré is een techniek waar we verschillende kleuren in elkaar laten vloeien, zonder "strepen of vlekken", dit tonen we op een eenvoudige manier, die voor iedereen haalbaar is.
Ook de Glitterboom techniek mag niet ontbreken, dit is een leuke,blijvende trend.
* Deze opleiding is voor zowel BiaB/ natural nail treatment als gel.
Wat leer je ?
Tijdens de opleiding leer je de volgende technieken in de vingers te krijgen:
- Babyboom
- Colorboom
- Glitterboom
Voor wie?
Om deel te nemen aan deze opleiding heb je een btw-nummer nodig of minimaal een certificaat nagelstyliste.
Model
Je dient een model mee te brengen. Zorg dat één hand een uitgroei heeft van minimum 3 weken waarvan deze al is vrijgemaakt van eventuele kleur . Er worden geen verlengingen geplaatst tijdens deze opleiding.
Opgelet tijdens de opleiding ligt de focus op perfectie, er zal dus één hand afgewerkt worden.
.
Praktisch
- Drank en versnaperingen worden voor u voorzien en zit in de prijs inbegrepen.
- De opleiding duurt 3u
- Certificaat ontvangt u na het volgen van de volledige opleiding, na de les.
- U ontvangt +/- een week voor aanvang van de les alle info en welke producten/materialen u moet meebrengen.
Indeling les:
- 16.45u : Ontvangst met koffie,thee,water,... en het klaarzetten van uw materialen.
- 17u : Demonstratie van de technieken op een model
- +/- 17.30u : U past de technieken toe bij uw model onder onze begeleiding
- 19.30u : Mogelijkheid om extra vragen te stellen + feedback van ons en uitreiking van uw certificaat, alsook de mogelijkheid om extra aankopen te doen aan 10% korting op nagelproducten.
Prijs
- opleiding: 119 ex btw
- Startpakket (niet verplicht) te verkrijgen in de webshop bij " Startpakketten nagelstyling"
Inhoud startpakket
- Ombrépenseel
- Milky white
- Babyboom pink
- Base clear
- primer
* In dit startpakket zit alles wat u nodig hebt en kunt u +/- 30 behandelingen uitvoeren.
Annuleringsbeleid
Door u in te schrijven gaat u volledig akkoord met onze algemene voorwaarden, deze kunt u doornemen bij onze "Algemene voorwaarden".